Belépés
velemenyezd: Férfi vízilabda Magyar Kupa - A Vasas hibátlanul zárt a Zöld csoportban

A piros-kékek a szegedi négyes zárófordulójában a Kaposvárt múlták felül 17-7-re. A csoport zárómérkőzésén a Miskolc 11-8-ra verte a házigazda Szegedet, viszont jobb gólkülönbségének köszönhetően a utóbbi végzett második helyen, megelőzve a kaposvári és a miskolci gárdát.
2020-08-02 18:54:20
velemenyezd: Férfi vízilabda Magyar Kupa - Simán nyert a címvédő FTC

A bajnokságban és a Bajnokok Ligájában is címvédő zöld-fehérek a Debrecent, az OSC pedig a Tatabányát győzte le a második fázis utolsó csoportmérkőzésén.
Kiváló teljesítményt nyújtott a Honvéd új szerzeménye, az olimpiai bajnok Hosnyánszky Norbert, aki az UVSE ellen 15-8-ra megnyert összecsapáson hétszer volt eredményes.
A sorozat múlt heti első körében megszerzett
2020-08-02 15:13:25
velemenyezd: Férfi vízilabda Magyar Kupa - Papírforma sikerek

A sorozat múlt heti első körében megszerzett pontjaikat magukkal hozták a csapatok, amelyek a mostani hétvégén újabb négy négyes csoportban - kék, fehér, piros és zöld - küzdenek. Ezekbe a kvartettekbe az első körből egy-egy első, második, harmadik és negyedik helyezett került.
A harmadik forduló csoportbesorolása szintén az előző szakasz eredményei alapján történik: az
2020-08-01 20:02:40
velemenyezd: Férfi vízilabda Magyar Kupa - A címvédő FTC magabiztosan verte a Honvédot

A bajnoki és Bajnokok Ligája-címvédő zöld-fehérek legeredményesebb játékosa négy találattal a görög Jannisz Funtulisz volt.
2020-08-01 13:11:34
velemenyezd: Férfi vízilabda Magyar Kupa - Százszázalékos maradt a Szolnok

A két találkozó közül utóbbi volt a szorosabb, a hevesiek ugyan megnyerték a nyitónegyedet, de a Szolnok az UVSE-től igazolt 19 éves Konarik Ákos vezérletével - a fiatal játékos öt lövésből négy gólt szerzett - fordított és összességében magabiztosan diadalmaskodott.
A sorozat múlt heti első körében megszerzett pontjaikat magukkal hozták a csapatok, amelyek a mostani hét
2020-07-31 21:53:16
maroka: férfi vízilabda BENU Magyar Kupa első fordulójában, szombat.
BENU Férfi Magyar Kupa, 1. forduló:
hasonlóan kiválóan igazoló Honvédot a férfi vízilabda BENU Magyar Kupa első fordulójában, szombaton.
D csoport (Tatabánya):
- Honvéd - Vasas 6:9
- Tatabánya - Eger 9:16

A sorozat mostani első körében négy helyszínen, Budapesten, Kaposváron, Tatabányán és Szegeden játszanak körmérkőzéseket a négy csoport csapatai. Az
2020-07-25 19:58:31
velemenyezd: Vádat emeltek a szülők ellen, mert nem járatták iskolába gyereküket

Kalmár Gyula közölte: a vádirat szerint a többgyerekes középkorú párnak 2008-ban született egy kislánya, akit 2016-ban írattak általános iskolába. A gyermek abban a tanévben 594 óráról hiányzott igazolatlanul, ezért osztályt kellett ismételnie. A következő tanévben 640, a 2018/2019-esben pedig 682 órát mulasztott, ezért kétszer megint osztályt kellett ismételnie.
Az isk
2020-07-15 11:56:18
velemenyezd: Férfi vízilabda Magyar Kupa - A Millennium Masters is játszik a zárótornán

Vári Attila, a Magyar Vízilabda Szövetség elnöke a Duna Arénában rendezett eseményen elmondta, nagyon örülnek neki, hogy újraindul a játék, a korlátozások enyhítését követően az élvonalbeli tagságról döntő KSI-Kanizsa párharcot közel négyezren követték figyelemmel a Margitszigeten.
Hegedűs Éva, az MVLSZ társadalmi elnöke bejelentette, hogy "Látható tehetség" néven progra
2020-07-10 12:01:55
velemenyezd: Női kosárlabda NB I - Rekordokat döntött a csonka szezon

A wbasket szakportál keddi cikkében emlékeztetett arra, hogy a szövetség március közepén nyilvánította befejezettnek az idényt a koronavírus-járvány miatt. A 2019/20-as évadban négy játékos átlagolt húsz pont felett a hazai élvonalban: Alisia Jenkis (TFSE-MTK) 22,2, Brianna Fraser (Vasas Akadémia) 22, Shatori Walker-Kimbrough (Aluinvent DVTK) 21,6, míg a szintén amerikai Shen
2020-04-14 19:52:17
velemenyezd: Premier League - A Manchester United 16 éves cseh kapust szerződtetett

A cseh U17-es válogatott hálóőrének leigazolásáról a Sigma Olomouc sajtószolgálata adott hírt, de részletekkel nem szolgált.
A már most 198 centi magas Vítek az olomouci klub nevelése, a Sigma ifjúsági ligában szereplő csapatában véd, de különböző korosztályos válogatottakban - így tavaly nyár óta az U19-esben is - megmutatta már tehetségét.
2020-04-08 13:42:14
velemenyezd: Szerződést hosszabbított a Ferencvárosnál Kovacsics Anikó

"Nagyon jól érzem magam itt, ezért fel sem merült bennem, hogy váltanék. A vezetők által vázolt célkitűzések és jövőkép is hatással volt erre, hiszen ezekkel teljes mértékben azonosulni tudok" - idézte a 28 éves, kétszeres Bajnokok Ligája-győztes és nyolcszoros magyar bajnok játékost a fradi.hu.
A válogatott csapatkapitánya 2016-ban igazolt a Győri ETO-tól az FTC-hez, me
2020-02-15 23:33:01
azenujsagom: ’56-ról a Moson Megyei Műhelyben
Két éve a mosonmagyaróvári Hansági Múzeum tudományos és kulturális folyóirata a Moson Megyei Műhely, mely korábbi kiadójával hosszú időre tekint vissza a városban, még ha volt is egy ötéves kihagyása.

Mindenesetre a folytonosság biztosítása céljából készült egy összevont szám 2012-2017, melynek bemutatója a múzeum Cselley házában volt 2017. május 17-én.

A
2019-11-28 05:59:40
Oldal:
Keresés

Üzenetek
Magyar Kupa, BENU Magyar Kupa, Millennium Masters, Premier League, Manchester United, Ferencvárosnál Kovacsics Anikó, Moson Megyei Műhelyben, Bajnokok Ligájában, Hosnyánszky Norbert, Bajnokok Ligája-címvédő, Jannisz Funtulisz, Konarik Ákos, BENU Férfi Magyar Kupa, Kalmár Gyula, Vári Attila, Magyar Vízilabda Szövetség, Duna Arénában, Hegedűs Éva, Alisia Jenkis, Brianna Fraser, Vasas Akadémia, Shatori Walker-Kimbrough, Aluinvent DVTK, Sigma Olomouc, Bajnokok Ligája-győztes, Győri ETO-tól,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,